KONKURS z okazji 2 lat bloga

10:54 AM

Wiecie, że blog kotwarszawski.pl skończył niedawno 2 lata? Jak ten czas leci, mam wrażenie, że jeszcze przed chwilą wahałam się, czy w ogóle takiego bloga zakładać!


kot warszawski, koci konkurs, konkurs kot warszawski, konkurs, konkurs kocie przysmaki, konkurs kocie nagrody, samo mięso, przysmaki dla kota, przysmaki samo mięso, zdrowe przysmaki dla kota, koci influencer

Myślę, że prawie każdy miał kiedyś w tej kwestii obawy. Mi w decyzji pomógł mój partner, który od początku mojej "kociej kariery" bardzo mnie wspiera - a wsparcie pełni przecież kluczową rolę.


Jestem dumna ze swoich osiągnięć, z tego bloga, na który codziennie wchodzi mnóstwo osób spragnionych wiedzy. Czy się tego spodziewałam? Nie, nawet mi się nie śniło, że mój blog stanie się tak zauważalny, a jego wpisy będą udostępniane na mediach społecznościowych przez Kociarzy pomagających innym Kociarzom. Pisząc to, mam szeroki uśmiech na twarzy :).


Podzielę się z Wami paroma statystykami!

Blog od początku swojego istnienia ma na ten moment ponad 430 000 odsłon.
Wszystkich wpisów (z wyjątkiem tego) jest 114.
Najpopularniejszy z wpisów to ten o żółtku dla kota jako bombie witaminowej.
Popularnością cieszą się również wpisy typowo behawioralne!

Konkurs!

By uczcić tę okazję, organizuję dla Was konkurs, w którym możecie wygrać ulubione przysmaki Fryzi od marki Samo Mięso! Pamiętacie je? To w 100% naturalne, ręcznie krojone, suszone mięso. Bez barwników, konserwantów, wypełniaczy czy sztucznych polepszaczy smaku. Naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Do wzięcia udziału w konkursie potrzebne jest posiadanie konta na Instagramie. 

Tematem konkursu jest... Koci lifestyle!

Zasady są proste:
1. Wstaw na swój profil na Instagramie zdjęcie najlepiej przedstawiające styl życia Twojego kota.
2. Opisz zdjęcie - jak wygląda życie Twojego kota? Jest typowym kanapowcem, czy może aktywnie wychodzi na spacery na smyczy? Może uwielbia zabawę, albo zna jakieś sztuczki?
3. Koniecznie oznacz zdjęcie hashtagiem #KotWarszawski2lata. Oznacz też mój profil.
4. Zaobserwuj profil mój oraz @samomieso.psiesmaczki
5. Będzie mi miło, jeśli zaprosisz paru znajomych i poślesz wieści o konkursie dalej :).
6. Po wygranej pochwal się nagrodą, oznaczając mnie i @samomieso.psiesmaczki!

Nagrody:
Sponsorem nagród w tym konkursie jest marka Samo Mięso. Przewiduje się aż trzy zwycięskie miejsca, każde nagrodzone suszonymi przysmakami dla kota w różnych wariantach smakowych.

I miejsce: MIX przysmaków 100g + Schab wieprzowy 100g
II miejsce: MIX przysmaków 100g + Filet z indyka 50g
III miejsce: MIX przysmaków 100g.

Konkurs trwa od dziś do 21 listopada do godz. 21:00.
Po jego zakończeniu przeanalizuję wszystkie zgłoszone zdjęcia pod hashtagiem #KotWarszawski2lata i w ciągu paru dni ogłoszę zwycięzców.

Ważne:

By wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie przeze mnie jego zdjęcia konkursowego na Instagramie i w tym poście, podczas aktualizacji wpisu.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na Instagramie - na profilu @kotwarszawski. Zostanie do nich również wysłana prywatna wiadomość.

Zwycięzcy mają obowiązek skontaktować się z Organizatorem (ze mną) poprzez wiadomość prywatną na Instagramie w terminie do 5 dni od ogłoszenia wyników tego konkursu.

Wysyłka nagród wyłącznie na terenie Polski!

Dane wysyłkowe zostaną przekazane marce Samo Mięso, będącej sponsorem nagród, ale nie będą nigdzie przechowywane i zostaną usunięte zaraz po wysłaniu nagrody.

kot warszawski, koci konkurs, konkurs kot warszawski, konkurs, konkurs kocie przysmaki, konkurs kocie nagrody, samo mięso, przysmaki dla kota, przysmaki samo mięso, zdrowe przysmaki dla kota, koci influencer
Do dzieła, smaczki czekają!

Aktualizacja: Wyniki konkursu

Konkurs dobiegł końca, wyłoniłam troje zwycięzców oraz postanowiłam przyznać dwa w pełni zasłużone wyróżnienia :). Nie tylko za ładne zdjęcia, a przede wszystkim za kreatywne opisy i zaangażowanie w konkursie.

Zwycięzcy:

I miejsce: @kot.benek
II miejsce: @to__tosia_
III miejsce: @aivalars
Wyróżnienia:
@f.luffyragdoll
@kot.ureSerdeczne gratulacje!


Brak komentarzy:

Każdy komentarz motywuje mnie do dalszego pisania, dziękuję ♥

Obsługiwane przez usługę Blogger.